Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

79/2026 Preparat enzymatyczny dla trzody chlewnej w formie sypkiej z fitazą

Zamawiający Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice (Pawłowice, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „79/2026 Preparat enzymatyczny dla trzody chlewnej w formie sypkiej z fitazą”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    22 lipca 2026

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice

1.2.)Oddział zamawiającego

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 ZD Pawłowice

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000079728

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mielżyńskich 14

1.4.2.)Miejscowość

Pawłowice

1.4.3.)Kod pocztowy

64-122

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@zdpawlowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.zdpawlowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Państwowa jednostka organizacyjna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-514e9ede-a664-4f48-b750-5b39d2fe0ec5

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00355184

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

266855-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

79/2026 Preparat enzymatyczny dla trzody chlewnej w formie sypkiej z fitazą

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Preparat enzymatyczny dla trzody chlewnej w formie sypkiej z fitazą:
- zawierający termostabilną (minimum 95% aktywność w temperaturze 950C) fitazę w ilości 5000 FTU/kg,
- przeznaczony do stosowania w mieszankach dla prosiąt odsadzonych, tuczników i macior,
- z dołączoną etykietą w języku polskim.
Wielkość zamówienia: 50 kg (w workach 25 kg), loco magazyn Zamawiającego ZD Pawłowice - Wytwórnia Pasz w Robczysku.
W celu potwierdzenia wskazanych powyżej parametrów jakościowych produktu, Zamawiający wymaga dołączenia do oferty atestu jakości produktu lub innego dokumentu potwierdzającego równoważność oferowanego produktu.
Do każdej dostawy obowiązkowo dołączyć atest jakości produktu.

3.9.)Główny kod CPV

24965000-6 - Enzymy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-06-25

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Noack Polen Sp. z o.o.

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1674,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

370016-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-29

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1674,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24965000-6Enzymy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy 31-047 Kraków, ul. Sarego 2 Zakład Doświadczalny Pawłowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pawłowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24965000-6 (Enzymy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.