Dowóz uczniów niepełnosprawnych z Gminy Tułowice do szkół w Opolu, Nysie i Kędzierzynie-Koźlu wraz z zapewnieniem opieki i z powrotem w okresie od 01.09.2025r.-26.06.2026r.
Zamawiający Gmina Tułowice (Tułowice, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów niepełnosprawnych z Gminy Tułowice do szkół w Opolu, Nysie i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=124, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~2,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Usługi transportowe (CPV 60)
- woj. Opolskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Tułowice |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 531413308 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szkolna 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tułowice |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 49-130 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | tulowice@tulowice.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | bip.tulowice.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f6cb5073-b74b-4f1a-b3ef-ba142539ac6b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00351887 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-20 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00312456 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dowóz uczniów niepełnosprawnych z Gminy Tułowice do szkół w Opolu, Nysie i Kędzierzynie-Koźlu wraz z zapewnieniem opieki i z powrotem w okresie od 01.09.2025r.-26.06.2026r. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | „Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Tułowice do szkoły w Nysie wraz z zapewnieniem opieki i z powrotem w okresie od dnia 1 września 2025 do dnia 26 czerwca 2026 r.”: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-07-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-09-01 do 2026-06-26 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Transport Osobowy Ewa Maciejczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6262764196 |
| 4.3.3.) | Ulica | Kraszewskiego 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Niemodlin |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 49-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | opolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 49348,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00359730/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 58949,37 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.