Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
264 499 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Transport odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne) z Zakładu Unieszkodliwiania i Odzysku Odpadów w Domaszkowicach

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „EKOM” Sp. z o.o. (Nysa, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Transport odpadów o kodzie 19 12 10 – odpady palne (paliwo alternatywne) z Zakładu…”, wybierając ofertę wykonawcy MOVE & DRIVE Sp. z o.o. Wartość umowy: 264 499 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
264 499 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MOVE & DRIVE Sp. z o.o. (Opole), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 264 499,20 zł (umowę zawarto 15 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail