Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
161 557 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
od 18 czerwca 2026 do 17 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 161 557 zł – 260 361 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy mięs, wędlin, drobiu do Zakładu Karnego w Pińczowie

Zamawiający Zakład Karny w Pińczowie (Pińczów, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy mięs, wędlin, drobiu do Zakładu Karnego w Pińczowie”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski sp. z o.o. Wartość umowy: 161 557 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
161 557 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,7 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 maja 2026

    Termin ofert: 21 maja 2026 08:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lipca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski sp. z o.o. (Sławno).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 161 556,50 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 161 556,50 zł do 260 360,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 18 czerwca 2026 r. do 17 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail