Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
227 415 zł
Umowa zawarta
16 lipca 2026
Okres realizacji
25 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Termin realizacji wymiany stopni schodów ruchomych D8NEH279 (T1)10%Termin realizacji prac dla schodów ruchomych tj. nr D8NEH278, D8NEH280, D8NEH281, D8NEH28210%Termin realizacji prac dla dźwigów osobowych tj. 20039-1, 20039-2 (T3)10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Naprawa urządzeń dźwigowych tj. schodów ruchomych i dźwigów/wind w Sopocie

Zamawiający Gmina Miasta Sopotu (Sopot, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Naprawa urządzeń dźwigowych tj. schodów ruchomych i dźwigów/wind w Sopocie”, wybierając ofertę wykonawcy SR SERWIS Sp. z o.o. Wartość umowy: 227 415 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasta SopotuSopot, Pomorskieopublikowano 17 lipca 2026
Wartość umowy
227 415 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 1 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SR SERWIS Sp. z o.o. (Kowale), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 227 414,70 zł (umowę zawarto 16 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 25 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail