ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Karmelowej w Ładach

Zamawiający Gmina Raszyn (Raszyn, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Karmelowej w Ładach”. Termin składania ofert minął 3 sierpnia 2026, 10:00. Wadium: 6000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RaszynRaszyn, Mazowieckie (powiat Pruszkowski →)opublikowano 17 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 132 327 zł
Wadium
6000 zł
Termin składania ofert
3 sierpnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    17 lipca 2026

    Termin ofert: 3 sierpnia 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    31 sierpnia 2026

    7 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    WarunkiWykonawca wykazuje doświadczenie przez 2 roboty budowlane z ostatnich 5 lat, każda o wartości co najmniej 300 000 zł brutto, oraz zapewnia kierownika budowy z uprawnieniami w zakresie sieci kanalizacyjnych.

  • 2

    ZakresZamówienie nie jest podzielone na części ani opcje, a realizacja trwa 3 miesiące.

  • 3

    RyzykoWadium wynosi 6 000 zł, a zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy; oferta najkorzystniejsza jest wybierana według ceny i okresu gwarancji.

Kontekst Atlasu

  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 4,1 ofert na postępowanie przy 110 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).
  • W ostatnich 3 latach Atlas powiązał z postępowaniami tego zamawiającego 5 orzeczeń KIO, w tym 3 z tej samej głównej dziedziny CPV co ogłoszenie; w 2 sprawach odwołanie oddalono. Dla skali: 163 rozstrzygnięcia tego zamawiającego w bazie.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail