Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
521 304 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
do 18 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 521 304 zł – 998 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sztuka i pamięć ponad polityką: wybudowanie i odsłonięcie pomnika generała Tadeusza Kościuszki oraz innych polskich bohaterów bitew pod Dubienką w latach 1792 i 1794

Zamawiający Gmina Dubienka (Dubienka, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Sztuka i pamięć ponad polityką: wybudowanie i odsłonięcie pomnika generała Tadeusza…”, wybierając ofertę wykonawcy Kamil Słowik. Wartość umowy: 521 304 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina DubienkaDubienka, Lubelskie (powiat Chełmski →)opublikowano 17 lipca 2026
Wartość umowy
521 304 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kamil Słowik (Chełm).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 521 303,70 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 521 303,70 zł do 998 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 18 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail