Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
133 271 zł
Umowa zawarta
10 lipca 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

IZP.2411.119.2026.JM Zakup wraz z dostawą materiałów elektrycznych dla Działu Technicznego Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach

Zamawiający Świętokrzyskie Centrum Onkologii (Kielce, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „IZP.2411.119.2026.JM Zakup wraz z dostawą materiałów elektrycznych dla Działu…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELDOR Łukasz Baranowski. Wartość umowy: 133 271 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Świętokrzyskie Centrum OnkologiiKielce, Świętokrzyskieopublikowano 16 lipca 2026
Wartość umowy
133 271 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 czerwca 2026

    Termin ofert: 26 czerwca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ELDOR Łukasz Baranowski (Łomża).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 133 271,08 zł (umowę zawarto 10 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail