Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
523 995 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    220 283 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    82 963 zł
    4 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    12 479 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    35 724 zł
    5 ofert
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    172 547 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
21 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena100%Cena60%Jakość40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa artykułów spożywczych”(5.2026.)

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej Im.św.jana Pawła Ii w Krasnymstawie (Krasnystaw, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „„Dostawa artykułów spożywczych”(5.2026.)”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość umów: 523 995 zł. Złożono 21 ofert.

Łączna wartość umów
523 995 zł
Liczba ofert
21 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    15 czerwca 2026

    Termin ofert: 23 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    16 lipca 2026

    5 ofert5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PPH POLARIS Małgorzata Gruszczyńska (część 1); Mroźna Spiżarnia AA Kulanica Sp. J. (część 2); REN Sp. z o.o. (część 3); VIPACK Sp. z o.o. (część 4) oraz 1 innych.

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 523 994,97 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 21 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail