Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
135 776 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2026
Okres realizacji
40 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 135 776 zł – 369 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont nawierzchni boiska do koszykówki w miejscowości Janówka

Zamawiający Gmina Andrespol (Andrespol, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Remont nawierzchni boiska do koszykówki w miejscowości Janówka”, wybierając ofertę wykonawcy Nakal Sp. z o.o. Wartość umowy: 135 776 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina AndrespolAndrespol, Łódzkie (powiat Łódzki wschodni →)opublikowano 16 lipca 2026
Wartość umowy
135 776 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nakal Sp. z o.o. (Nowe Miasto nad Pilicą), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 135 776,01 zł (umowę zawarto 15 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 135 776,01 zł do 369 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 40 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail