Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

"Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1849T Pacanów – Gace Słupieckie od km 1+900 do km 2+895 w miejscowości Zalesie"

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Staszowie (Staszów, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1849T Pacanów – Gace Słupieckie od km 1+900 do km…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 754 551 zł
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W STASZOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 830413580

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Drogowców 4

1.4.2.)Miejscowość

Staszów

1.4.3.)Kod pocztowy

28-200

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zdpstaszow@staszowski.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdp.staszowski.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb8a5cd1-6691-40b8-a78c-737cb4b8f502

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00345787

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00530002

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

"Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1849T Pacanów – Gace Słupieckie od km 1+900 do km 2+895 w miejscowości Zalesie"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1849T Pacanów – Gace Słupieckie od km 1+900 do km 2+895 w miejscowości Zalesie. 2. Zakres robót obejmuje, m.in

- nawierzchnia, w tym; - formowanie i zagęszczanie nasypów z gruntu dowiezionego na plac budowy, - koryta gł. 30 cm wykonywane w gruntach kat. II-IV na poszerzeniach jezdni, - warstwa dolna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 20 cm, - warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych o grubości po zagęszczeniu 10 cm, - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości po zagęszczeniu 6 cm (warstwa ścieralna), - wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową mechaniczne, - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych o grubości po zagęszczeniu 4 cm (warstwa ścieralna) KR 3, - plantowanie i uzupełnienie poboczy wykonywane mechanicznie z kruszywa 0-32mm gr. 8 cm, - odwodnienie, w tym: - roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi o poj. łyżki 0,25 m3 w gr. kat. I-II z transportem urobku na odległość do 1 km samochodami samowyładowczymi (renowacja rowu), - umocnienie skarp i dna kanałów płytami prefabrykowanymi, - przepusty rurowe pod zjazdami - rury PP SN8 o średnicy 40 cm, - ścianki czołowe dla rur o średnicy 40 cm, - wyrównanie istniejącej podbudowy tłuczniem kamiennym sortowanym zagęszczanym mechanicznie o gr. 15 cm (utwardzenie zjazdów), - przepusty rurowe pod drogą i - rury vipro o średnicy 100 cm, - ścianki czołowe dla rur o średnicy 100 cm, - bariery ochronne stalowe jednostronne SP-04, - oznakowanie, w tym: - oznakowanie poziome jezdni w technologii grubowarstwowej chemoutwardzalnej - linie segregacyjne i krawędziowe ciągłe malowane mechanicznie, - pionowe znaki drogowe - słupki z rur stalowych, - pionowe znaki drogowe - znaki zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera: Przedmiar robót stanowiący - Załącznik nr 7 do SWZ, załączniki do zgłoszenia zamiaru wykonania robót (rysunki, przekroje) stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 9 do SWZ. Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się i wyjaśniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wieloznaczności lub niejednoznaczności Wykonawca nie może ograniczyć ani zakresu swojego zobowiązania, ani zakresu należytej staranności przy wykonaniu swoich zobowiązań wynikających z umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje również: - umieszczenie tablicy o źródłach finansowania (tablica z płyty kompozytowej, tworzywa sztucznego pleksi lub PCV o grubości min. 3 mm albo umieszcza na podkładzie metalowym z podwójnie zawiniętą krawędzią - 1 szt. o wymiarach 180 × 120 cm), - obsługę geodezyjną wraz z inwentaryzacją powykonawczą – pasa drogowego oraz urządzeń w pasie drogowym (wersja papierowa oraz elektroniczna), - aktualizację ewidencji drogi w wersji elektronicznej kompatybilnej z elektronicznym systemem posiadanym przez Zamawiającego, - uporządkowanie terenu budowy i przekazanie go Zamawiającemu w dniu odbioru końcowego robót, - dostarczenie dokumentacji powykonawczej (kosztorys powykonawczy, deklaracje, inwentaryzację, itp.), - pełną odpowiedzialność, którą ponosi Wykonawca za naruszenie przepisów dotyczących ochrony środowiska na terenie budowy i na terenie przyległym do terenu budowy oraz postępowania z odpadami w stopniu całkowicie zwalniającym od tej odpowiedzialności Zamawiającego. 5. Zamówienie jest objęte dofinansowaniem w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. 4. Więcej informacji dot. opisu przedmiotu zamówienia określono w rozdziale IV SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Drogowe Sp. z o. o. DYLMEX - INWESTYCJE Sp.k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8661735240

4.3.3.)Ulica

Towarowa 44

4.3.4.)Miejscowość

Staszów

4.3.5.)Kod pocztowy

28-200

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

998460,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00607271/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

998460,80 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
754 551 zł
Próbka: 214 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
366 287 zł2 148 306 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 782 019 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
366 287 zł
Mediana
754 551 zł
Górny kwartyl
2 148 306 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Staszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Staszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.