Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
264 764 zł
Umowa zawarta
13 lipca 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 264 764 zł – 265 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Mechaniczne i hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej na terenie Gminy Słubice

Zamawiający Gmina Słubice (Słubice, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Mechaniczne i hydrodynamiczne czyszczenie kanalizacji deszczowej na terenie Gminy Słubice”, wybierając ofertę wykonawcy GSG Industria Sp. z o.o. Wartość umowy: 264 764 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina SłubiceSłubice, Lubuskie (powiat Słubicki →)opublikowano 16 lipca 2026
Wartość umowy
264 764 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GSG Industria Sp. z o.o. (Szczecin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 264 764,16 zł (umowę zawarto 13 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 264 764,16 zł do 265 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail