Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Usługa polegająca na świadczeniu usług opiekuńczych

Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich (Piekary Śląskie, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa polegająca na świadczeniu usług opiekuńczych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 280 190 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY RODZINIE W PIEKARACH ŚLĄSKICH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003455014

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Biskupa Nankera 103

1.4.2.)Miejscowość

Piekary Śląskie

1.4.3.)Kod pocztowy

41-947

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.4.7.)Numer telefonu

(32) 287-95-03

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mopr.piekary.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mopr.piekary.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-05e3b583-485a-4289-bdc7-98bb022f0e61

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00343759

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00556173

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Usługa polegająca na świadczeniu usług opiekuńczych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczeniu specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi wymagających pomocy w miejscu zamieszkania na terenie miasta Piekary Śląskie.

3.9.)Główny kod CPV

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

3.10.)Dodatkowy kod CPV

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Spółdzielnia Socjalna Zakątek Pomocy

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6452552540

4.3.3.)Ulica

Główna 62

4.3.4.)Miejscowość

Nakło Śląskie

4.3.5.)Kod pocztowy

42-620

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

28245,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00629132/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-01

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Liczba godzin określona w umowie okazała się niewystarczająca w stosunku do faktycznych potrzeb osoby korzystających z tej formy pomocy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Zwiększenie ilość godzin do realizacji świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi do 295 godzin. Zmiana maksymalnej kwoty wynagrodzenia umownego.

5.4.6.)Wartość zmiany

2730,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

30975,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85312100-0Usługi opieki dziennej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
280 190 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 911 zł550 853 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 942 zł
Źródło próbki
CPV 85312· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
204 911 zł
Mediana
280 190 zł
Górny kwartyl
550 853 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piekarach Śląskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piekary Śląskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85312100-0 (Usługi opieki dziennej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.