Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
183 590 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
do 31 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 183 590 zł – 265 680 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa 12 sztuk przenośnych magazynów energii w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej

Zamawiający Gmina Miasta Tychy (Tychy, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa 12 sztuk przenośnych magazynów energii w ramach Programu Ochrony Ludności i…”, wybierając ofertę wykonawcy DTE POWER Sp. z o.o. Wartość umowy: 183 590 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasta TychyTychy, Śląskieopublikowano 15 lipca 2026
Wartość umowy
183 590 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DTE POWER Sp. z o.o. (Jasło), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 183 589,68 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 183 589,68 zł do 265 680,00 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail