Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
80 023 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    GIN-MEDICAL Sp. z o.o.· IWANOWICE DWORSKIE
    Wartość umowy
    64 903 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    GIN-MEDICAL Sp. z o.o.· IWANOWICE DWORSKIE
    Wartość umowy
    15 120 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa przyrządów i materiałów używanych na salach operacyjnych dla Szpitala Ogólnego w Kolnie

Zamawiający Szpital Ogólny w Kolnie (Kolno, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa przyrządów i materiałów używanych na salach operacyjnych dla Szpitala Ogólnego w…”, wybierając ofertę wykonawcy GIN-MEDICAL Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 80 023 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Szpital Ogólny w KolnieKolno, Podlaskie (powiat Kolneński →)opublikowano 15 lipca 2026
Łączna wartość umów
80 023 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~5,7 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 maja 2026

    Termin ofert: 29 maja 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma GIN-MEDICAL Sp. z o.o. za łącznie 80 022,60 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Ogólny w Kolnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 450667610

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego 69

1.5.2.)Miejscowość

Kolno

1.5.3.)Kod pocztowy

18-500

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL842 - Łomżyński

1.5.7.)Numer telefonu

86 273 93 30

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@szpitalkolno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalkolno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-280c89c5-632e-48ff-9a7d-a841c5344224

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa przyrządów i materiałów używanych na salach operacyjnych dla Szpitala Ogólnego w Kolnie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-280c89c5-632e-48ff-9a7d-a841c5344224

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00343491

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034188/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.7 Dostawa przyrządów i materiałów używanych na salach operacyjnych dla Szpitala Ogólnego w Kolnie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00255170

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Sz.O./ZP/09/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem, niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest dostawa przyrządów i materiałów używanych na salach operacyjnych dla Szpitala Ogólnego w Kolnie, w ilości i asortymencie określonym w załączniku Nr 2 do SWZ. Liczba pakietów: 2.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
3) Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik Nr 10 do SWZ – Wzór Umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

60095 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem, niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego jest dostawa przyrządów i materiałów używanych na salach operacyjnych dla Szpitala Ogólnego w Kolnie, w ilości i asortymencie określonym w załączniku Nr 2 do SWZ. Liczba pakietów: 2.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
3) Warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy stanowiącym Załącznik Nr 10 do SWZ – Wzór Umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.5.5.)Wartość części

14400,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64902,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

64902,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64902,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GIN-MEDICAL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

365348460

7.3.3)Ulica

ul. WARSZAWSKA 57

7.3.4)Miejscowość

IWANOWICE DWORSKIE

7.3.5)Kod pocztowy

32-095

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64902,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-30 do 2028-01-15

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

15120,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15120,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

15120,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GIN-MEDICAL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

365348460

7.3.3)Ulica

ul. WARSZAWSKA 57

7.3.4)Miejscowość

IWANOWICE DWORSKIE

7.3.5)Kod pocztowy

32-095

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

15120,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-06-30 do 2028-01-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33162200-5Przyrządy używane na salach operacy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
457 762 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
239 127 zł958 434 zł
Rozstęp międzykwartylowy
719 306 zł
Źródło próbki
CPV 33162· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
239 127 zł
Mediana
457 762 zł
Górny kwartyl
958 434 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Ogólny w Kolnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kolno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 80 023 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33162200-5 (Przyrządy używane na salach operacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GIN-MEDICAL Sp. z o.o. (IWANOWICE DWORSKIE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.