Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
287 820 zł
Umowa zawarta
9 lipca 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 287 820 zł – 420 568 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena94%Okres gwarancji6%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Remont elewacji siedziby Spółki OTBS w Ostrołęce”

Zamawiający Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. (Ostrołęka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Remont elewacji siedziby Spółki OTBS w Ostrołęce”, wybierając ofertę wykonawcy Zielone Inwestycje PL sp. z o.o. Wartość umowy: 287 820 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
287 820 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2026

    Termin ofert: 19 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lipca 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zielone Inwestycje PL sp. z o.o. (Ostrołęka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 287 820,00 zł (umowę zawarto 9 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 287 820,00 zł do 420 567,57 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail