Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
381 300 zł
Umowa zawarta
16 czerwca 2026
Okres realizacji
16 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 381 300 zł – 467 400 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Doświadczenie projektanta w specjalności instalacyjnej sanitarnej (sieci, instalacji i urz20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej : „Budowę sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Chrzelice”.

Zamawiający Gmina Biała (Biała, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej obejmującej : Budowę sieci kanalizacji…”, wybierając ofertę wykonawcy „REDDO” Piotr Trybała Przedsiębiorstwo robót budowlano – instalacyjnych. Wartość umowy: 381 300 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina BiałaBiała, Opolskie (powiat Prudnicki →)opublikowano 14 lipca 2026
Wartość umowy
381 300 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „REDDO” Piotr Trybała Przedsiębiorstwo robót budowlano – instalacyjnych (Gliwice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 381 300,00 zł (umowę zawarto 16 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 381 300,00 zł do 467 400,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 16 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail