Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
490 770 zł
Umowa zawarta
7 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 490 770 zł – 828 405 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wszystkie wykonane roboty budowlano-modernizacyjne wraz z materiałami i40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja 7 dźwigów osobowych w budynkach Centrali ZUS przy ul. Szamocka 3, 5 w Warszawie

Zamawiający Zakład Ubezpieczeń Społecznych (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja 7 dźwigów osobowych w budynkach Centrali ZUS przy ul. Szamocka 3, 5 w…”, wybierając ofertę wykonawcy KONE Sp. z o.o. Wartość umowy: 490 770 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń SpołecznychWarszawa, Mazowieckieopublikowano 14 lipca 2026
Wartość umowy
490 770 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KONE Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 490 770,00 zł (umowę zawarto 7 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 490 770,00 zł do 828 405,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail