Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Nie złożono żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Przebudowa budynku związana z budową schodów wewnętrznych oraz dostosowaniem dwóch sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej”

Zamawiający Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej (Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „Przebudowa budynku związana z budową schodów wewnętrznych oraz dostosowaniem dwóch sal…”.

Zamawiający: Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie TarnowskiejDąbrowa Tarnowska, Małopolskie (powiat Dąbrowski →)opublikowano 14 lipca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 328 566 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie złożono żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000198491

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kościuszki 5

1.5.2.)Miejscowość

Dąbrowa Tarnowska

1.5.3.)Kod pocztowy

33-200

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

14 642 25 21

1.5.8.)Numer faksu

14 642 25 21

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniazsdt@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zsdt.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/powiatdabrowski

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Przebudowa budynku związana z budową schodów wewnętrznych oraz dostosowaniem dwóch sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f2b882a0-e11a-4315-85a8-7695c0c86c02

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00341060

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00080490/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Przebudowa budynku związana z budową schodów wewnętrznych oraz dostosowaniem dwóch sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Małopollski 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305178

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KG-2730/3/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „"Przebudowa budynku związana z budową schodów wewnętrznych oraz dostosowaniem dwóch sal lekcyjnych w Zespole Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej”.


a) Zakres robót obejmuje:
• Roboty rozbiórkowe,
• posadzki,
• stolarka okienno-drzwiowa,
• ściany działowe,
• elementy konstrukcyjne wraz ze zbrojeniem,
• roboty wykończeniowe – tynki, malowanie,
• roboty instalacyjne wod-kan,
• kotłowania, istalacja c.o.,
• instalacje elektryczne,
• wentylacja.

b) Szczegółowy zakres robót określają załączone do niniejszej SWZ projekt budowlany, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące Załącznik Nr 7 do SWZ.

c) Z uwagi na to, że cena oferty będzie traktowana, jako cena ryczałtowa, zaleca się aby wykonawca przed przystąpieniem do złożenia oferty obejrzał miejsce realizacji prac oraz z należytą starannością oszacował cenę oferty. Załączony przedmiar robót jest jedynie dokumentem pomocniczym do wyceny oferty.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45262800-9 - Rozbudowa budynków

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
328 566 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
206 000 zł626 758 zł
Rozstęp międzykwartylowy
420 758 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
206 000 zł
Mediana
328 566 zł
Górny kwartyl
626 758 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół im. K.K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Tarnowska.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.