Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Przewóz dzieci do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku w roku 2026”

Zamawiający Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przewóz dzieci do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku w roku 2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 121 542 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866910

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Zielony Rynek 11/13

1.4.2.)Miejscowość

Włocławek

1.4.3.)Kod pocztowy

87-800

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.4.7.)Numer telefonu

+48 (54) 414 40 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.wloclawek.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wloclawek.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-437402ff-6540-49fc-a9b7-2ea9023748dc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00339847

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00607111

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Przewóz dzieci do obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku w roku 2026”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 pn.: „Przewóz dzieci ze szkół na Krytą Pływalnię „Delfin” przy ulicy al. Chopina 10 we Włocławku” polega na dowozie dzieci ze szkół na Krytą Pływalnię „Delfin” przy ulicy al. Chopina 10 we Włocławku.

3.9.)Główny kod CPV

60170000-0 - Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-06-12

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

910226702

4.3.3.)Ulica

Rysia 3

4.3.4.)Miejscowość

Włocławek

4.3.5.)Kod pocztowy

87-800

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

56764,80 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00105274/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

40979,52 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60170000-0Wynajem pojazdów przeznaczonych do…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
121 542 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 191 zł296 212 zł
Rozstęp międzykwartylowy
223 021 zł
Źródło próbki
CPV 60170000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 191 zł
Mediana
121 542 zł
Górny kwartyl
296 212 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Włocławek - Urząd Miasta Włocławek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włocławek.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60170000-0 (Wynajem pojazdów przeznaczonych do transportu osób wraz z kierowcą). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.