ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dożywianie dzieci w placówkach oświatowych na terenie gminy Gubin w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Gubin (Gubin, Lubuskie) prowadził postępowanie „Dożywianie dzieci w placówkach oświatowych na terenie gminy Gubin w roku szkolnym…”. Termin składania ofert minął 21 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GubinGubin, Lubuskie (powiat Krośnieński →)opublikowano 13 lipca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 376 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
21 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin płatności faktury40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    18 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przygotowanie i dostawa posiłków dla uczniów szkół podstawowych oraz dzieci objętych wychowaniem przedszkolnym na terenie gminy Gubin w roku szkolnym 2026/2027, w trzech wskazanych zakresach ilościowych.

  • 2

    ZakresTermin płatności faktury ma wagę 40% w ocenie ofert, a zamawiający przewiduje możliwość wznowienia na dodatkowy okres na warunkach umowy.

  • 3

    ZakresZakres obejmuje około 10 374 porcji obiadu dla uczniów szkół podstawowych i dzieci w oddziałach przedszkolnych, około 9 212 porcji obiadu dla uczniów i dzieci w oddziałach przedszkolnych oraz około 14 768 porcji dwóch dań z podwieczorkiem dla dzieci w dwóch oddziałach przedszkolnych.

Kontekst Atlasu

  • Podobne postępowanie tego zamawiającego z 2025 r. wygrał Blaton Dominika Zapotoczna przy 2 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail