Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
480 189 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    48 687 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa tlenu medycznego w butlach tlenowych o pojemności 1,6 m3 wraz z dzierżawą butli tlenowych o pojemności 1,6 m3. Warunkiem koniecznym jest transport pojazdem z urządzeniem wyładowczym /platforma, wózek. Zawartość tlenu niemniej niż 99
    Wartość umowy
    18 293 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa podtlenku azotu w butlach o pojemności 7 kg wraz z dzierżawą butli na podtlenek azotu o pojemności 7 kg
    Wartość umowy
    30 218 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Dostawa dwutlenku węgla medycznego do laparoskopii w butlach o pojemności 7,5 kg wraz z dzierżawą butli na dwutlenek węgla o pojemności 7,5 kg
    Wartość umowy
    3753 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    47 801 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Dostawa sprężonego powietrza do celów medycznych w butlach o pojemności 6,0 m3 wraz z dzierżawą butli na sprężone powietrze medyczne o pojemności 6,0 m3. Warunkiem koniecznym jest transport pojazdem z urządzeniem wyładowczym /platforma, wóz
    Wartość umowy
    49 505 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Część 7Dostawa ciekłego tlenu medycznego zgodnie z przepisami ADR wraz z dzierżawą dwóch zbiorników na tlen o pojemności 3000 l każdy, bądź jednego zbiornika na tlen o pojemności 6000 l. Zawartość tlenu niemniej niż 99,5% zgodnie z farmakopeą FP
    Wartość umowy
    281 932 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Dostawa gazów medycznych dla potrzeb Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim sp. z o.o. z siedzibą w Opolu Lubelskim, oraz dzierżawa butli i zbiorników na gazy medyczne

Zamawiający Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. (Opole Lubelskie, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „,,Dostawa gazów medycznych dla potrzeb Powiatowego Centrum Zdrowia w Opolu Lubelskim sp.…”, wybierając ofertę wykonawcy LINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Łączna wartość umów: 480 189 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
480 189 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2026

    Termin ofert: 18 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 lipca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 7 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma LINDE GAZ POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ za łącznie 480 189,28 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail