ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Ochrona obiektów, mienia i osób na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny (Gliwice, Śląskie) prowadził postępowanie „Ochrona obiektów, mienia i osób na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski…”. Termin składania ofert minął 23 lipca 2026, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 574 712 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
23 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 23 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    02 września 2026

    2 oferty2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    WarunkiWarunki udziału są wymagające: trzeba wykazać 2 zrealizowane zamówienia ochrony w budynkach użyteczności publicznej przez ciągły okres co najmniej 12 miesięcy i o wartości minimum 300 000 zł brutto każde.

  • 2

    RyzykoWykonawca musi mieć certyfikat ISO 9001:2015 oraz ISO 45001:2018 albo równoważne, a także polisę OC na co najmniej 1 000 000 zł na każde zadanie.

  • 3

    ZakresDla pierwszej części trzeba zapewnić co najmniej 6 osób, a dla drugiej co najmniej 9 osób zatrudnionych na umowę o pracę na minimum 1/2 etatu, każda z co najmniej dwuletnim stażem w ochronie.

  • 4

    ZakresOkres realizacji biegnie od 2026-09-01 do 2027-08-31, a zamawiający wymaga minimalizowania zakłóceń pracy w obiektach, więc organizacja zmian i nadzoru ma znaczenie praktyczne.

  • 5

    ZakresZamówienie obejmuje ochronę mienia, obiektów i osób w dwóch częściach, dla różnych lokalizacji w Katowicach, Sosnowcu i Gliwicach, z usługą realizowaną w czynnych obiektach.

Kontekst Atlasu

  • Kolejna edycja powtarzanego zamówienia (wcześniej: 2023, 2024 i 2025). Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo Handlowe „NOWA” Sp. z o.o. Zakład Pracy… przy 12 ofertach.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail