Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
63 259 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa Monitora wieloformatowego oraz projektora na potrzeby Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej
    Wartość umowy
    13 641 zł
    5 ofert
  2. Unieważniona
    Część 2Dostawa 3 przenośnych projektorów na potrzeby Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa wraz z montażem laserowego projektora instalacyjnego o wysokiej jasności na potrzeby Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej
    Wartość umowy
    49 618 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%Poziom hałasu20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek PO (WBiA, WEAiI, WWFiF)

Zamawiający Politechnika Opolska (Opole, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek PO (WBiA, WEAiI, WWFiF)”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 63 259 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Politechnika OpolskaOpole, Opolskieopublikowano 10 lipca 2026
Łączna wartość umów
63 259 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma JuTo Krystyna Żurawska za łącznie 63 258,90 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POLITECHNIKA OPOLSKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001732

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Prószkowska 76

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-758

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.urbaniak@po.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://po.opole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1323408

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu multimedialnego na potrzeby jednostek PO (WBiA, WEAiI, WWFiF)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-19cf26cd-81f7-4cce-b62c-a5ba9e792470

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00337564

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00057886/10/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Sprzęt multimedialny na potrzeby jednostek PO

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00283868

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/D/37/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

63121,85 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa Monitora wieloformatowego oraz projektora na potrzeby Wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej

4.5.3.)Główny kod CPV

38653400-1 - Ekrany projekcyjne

4.5.5.)Wartość części

14971,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 3 przenośnych projektorów na potrzeby Wydziału Elektrotechniki Automatyki i Informatyki Politechniki Opolskiej

4.5.3.)Główny kod CPV

32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

4.5.5.)Wartość części

11000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wraz z montażem laserowego projektora instalacyjnego o wysokiej jasności na potrzeby Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

4.5.3.)Główny kod CPV

32321200-1 - Urządzenia audiowizualne

4.5.5.)Wartość części

49618,20 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13640,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15067,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13640,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JuTo Krystyna Żurawska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792687138

7.3.4)Miejscowość

Stary Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13640,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnił część 2 postępowania ponieważ wszystkie złożone w tej
części oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

49618,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

94623,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

49618,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JuTo Krystyna Żurawska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6792687138

7.3.4)Miejscowość

Stary Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

49618,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38653400-1Ekrany projekcyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

2 umowy z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Opolska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 63 259 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38653400-1 (Ekrany projekcyjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JuTo Krystyna Żurawska (Stary Sącz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.