Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
100 860 zł
Umowa zawarta
9 lipca 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 100 860 zł – 430 500 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie koncepcji architektonicznych dla dwóch wariantów rozbudowy i modernizacji budynku A Urzędu Miasta Józefowa

Zamawiający Miasto Józefów (Józefów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie koncepcji architektonicznych dla dwóch wariantów rozbudowy i modernizacji…”, wybierając ofertę wykonawcy Architekt Radosław Guzowski. Wartość umowy: 100 860 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Miasto JózefówJózefów, Mazowieckie (powiat Legionowski →)opublikowano 10 lipca 2026
Wartość umowy
100 860 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Architekt Radosław Guzowski (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 100 860,00 zł (umowę zawarto 9 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 100 860,00 zł do 430 500,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Józefów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 013268729

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kardynała Wyszyńskiego 1

1.5.2.)Miejscowość

Józefów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-420

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

+48 227790039

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.fiedukowicz@jozefow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://jozefow.bip.eur.pl/public/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jozefow.ezamawiajacy.pl/pn/jozefow/demand/289478/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie koncepcji architektonicznych dla dwóch wariantów rozbudowy i modernizacji budynku A Urzędu Miasta Józefowa

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c398f56f-3d63-4ff8-a113-2caf0ee0fe22

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00337548

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00259996/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP.271.29.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

200000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie koncepcji architektonicznych dla dwóch wariantów rozbudowy i modernizacji budynku A Urzędu Miasta Józefowa
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie koncepcji architektonicznych oraz opracowania Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) wraz z szacunkiem kosztów prac projektowych i robót budowalnych oraz audytem energetycznym dla:
1) rozbudowy i modernizacji
2) rozbiórki i budowy
budynku A Urzędu Miasta Józefowa wraz z garażem podziemnym mogącym pełnić funkcję budowli ochronnej w postaci ukrycia kategorii co najmniej U-1 i zagospodarowaniem terenu. Pożądanym przez Zamawiającego jest uzyskanie, optymalnej (przy założeniach MPZP) powierzchni użytkowej nie mniejszej niż 2000 m2 oraz garażu podziemnego na minimum 30 pojazdów, mogącego pełnić funkcję budowli ochronnej w postaci ukrycia kategorii co najmniej U-1 dla co najmniej 400 osób.
Powyższe opracowania mają stanowić podstawę do podjęcia ostatecznej decyzji, czy w dalszym etapie, projektowana będzie rozbudowa i modernizacja, czy rozbiórka i budowa budynku A Urzędu Miasta Józefowa.

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

8

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

100860 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

430500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

100860 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach
Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Architekt Radosław Guzowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

951 201 09 40

7.3.3)Ulica

Woronicza 31/266

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-640

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

100860 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Józefów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Józefów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 100 860 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Architekt Radosław Guzowski (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.