Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9 667 013 zł
Umowa zawarta
9 stycznia 2025
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie usług publicznych dla Gminy Lubicz w 2025 roku.

Zamawiający Gmina Lubicz (Lubicz Dolny, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie usług publicznych dla Gminy Lubicz w 2025 roku”, wybierając ofertę wykonawcy ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W LUBICZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 9 667 013 zł.

Zamawiający: Gmina LubiczLubicz Dolny, Kujawsko-Pomorskie (powiat Toruński →)opublikowano 10 lipca 2026
Wartość umowy
9 667 013 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    03 stycznia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 lipca 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZAKŁAD USŁUG KOMUNALNYCH W LUBICZU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Lubicz Dolny), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 667 013,45 zł (umowę zawarto 9 stycznia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail