Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 06.07.2026 r. do godz. 08:00 nie wpłynęła żadna oferta

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

74/2026 Remont schodów ogrodowych przy ul. Kraszewskiego 22 w Krakowie wraz z robotami towarzyszącymi

Zamawiający Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „74/2026 Remont schodów ogrodowych przy ul. Kraszewskiego 22 w Krakowie wraz z robotami…”.

Zamawiający: Zarząd Budynków Komunalnych w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 10 lipca 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 343 000 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 06.07.2026 r. do godz. 08:00 nie wpłynęła żadna oferta. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350768365

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bolesława Czerwieńskiego 16

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-319

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

12-616-62-22

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zbk.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zbk-krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zbkkrakow.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

74/2026 Remont schodów ogrodowych przy ul. Kraszewskiego 22 w Krakowie wraz z robotami towarzyszącymi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aa1f934c-3790-4fb2-8f7e-070fa242a73c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334659

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00000027/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.16 Kraszewskiego 22 - remont konserwatorski schodów ogrodowych dawnej willi Kazimierza Lewandowskiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00297222

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

74/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

323702,83 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa (rozbiórka i budowa) i remont konserwatorski zewnętrznych schodów ogrodowych przy ul. Kraszewskiego 22 (budynek mieszkalny) w Krakowie wraz z robotami towarzyszącymi, tj. wymiana zadaszenia nad wejściem do piwnicy, remont ścian garażu, renowacja pokrycia dachowego garażu. Roboty realizowane są w oparciu o pozwolenie na budowę nr 179/6740.2/2022 oraz Pozwolenie Konserwatorskie nr KZ-03.4120.6.1129.2021.MKO+MT.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45000000-7 - Roboty budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 06.07.2026 r. do godz. 08:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 346 524 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 113 942 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 346 524 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.