Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa bazy dydaktycznej ZSCKR w Okszowie poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 niezbędnych do realizacji kształcenia w zawodach: TMRiA, MOPiMR oraz Rolnik

Zamawiający Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie (Okszów, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa bazy dydaktycznej ZSCKR w Okszowie poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 713 654 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO W OKSZOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000096193

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szkolna 2

1.4.2.)Miejscowość

Okszów

1.4.3.)Kod pocztowy

22-105

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@okszow.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zsckr.okszow.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-46b20bc2-8d0d-4056-a836-b7cdde204bfb

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00334413

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-07-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00194103

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Rozbudowa bazy dydaktycznej ZSCKR w Okszowie poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 niezbędnych do realizacji kształcenia w zawodach: technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych oraz rolnik - w ramach Inwestycji A1.4.1 Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa bazy dydaktycznej ZSCKR w Okszowie poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 niezbędnych do realizacji kształcenia w zawodach: TMRiA, MOPiMR oraz Rolnik

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu rolniczego w ramach zadania pn. „Rozbudowa bazy dydaktycznej ZSCKR w Okszowie poprzez zakup nowych maszyn i urządzeń wyposażonych w rozwiązania rolnictwa 4.0 niezbędnych do realizacji kształcenia w zawodach: technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych oraz rolnik” – pielnik ciągnikowy 1 sztuka.
4.2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia dla wszystkich części zamówienia obejmuje
1) dostawę fabrycznie nowego sprzętu rolniczego (rok produkcji: 2025/2026), pochodzących z bieżącej produkcji i nieużywanego przed dniem dostarczenia
(z wyjątkiem testów funkcjonalnych przeprowadzonych przez producenta lub dystrybutora), pochodzących z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta, zapewniających w szczególności realizację uprawnień gwarancyjnych wyposażenia w zakresie określonym w Załączniku nr 1 do SWZ wraz z ich transportem, rozładunkiem, wniesieniem (jeśli dotyczy), montażem (jeśli dotyczy) oraz ustawieniem w miejscu wskazanym przez Zamawiającego (np. plac manewrowy, magazyn),
2) dostarczenie wraz z zamówieniem instrukcji obsługi dla każdego dostarczanego sprzętu rolniczego w języku polskim (jeśli dotyczy) w formie papierowej,
3) dostarczenie pełnej dokumentacji technicznej i użytkowej dotyczącej przedmiotu zamówienia, w tym specyfikacji technicznej, certyfikatów zgodności, świadectw dopuszczenia do użytkowania w rolnictwie (jeśli są wymagane).
4) dostarczenie wraz z zamówieniem dokumentów gwarancyjnych wystawionych przez producenta, a także wszelkich niezbędnych akcesoriów do prawidłowego działania sprzętu,
5) przeprowadzenie szkolenia z zakresu obsługi i eksploatacji dostarczonego sprzętu rolniczego dla wskazanych pracowników Zamawiającego, w przypadku, gdy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przewiduje taką konieczność (np. obsługa komputerów pokładowych).
6) koszty transportu, rozładunku oraz ubezpieczenia dostarczanego sprzętu ponosi Wykonawca,
7) Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za realizację zamówienia, w tym jego przebieg, terminowość, jakość, zgodność z wymaganiami technicznymi, jakościowymi oraz obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności dotyczącymi maszyn rolniczych i ich dopuszczenia do użytkowania
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wielkość, zakres, rodzaj i wielkość dostaw, warunki gwarancji, serwisu, parametry techniczne określono w Załączniku nr 1 do SWZ oraz Projekcie umowy Załącznik Nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

16000000-5 - Maszyny rolnicze

3.10.)Dodatkowy kod CPV

16100000-6 - Maszyny używane w rolnictwie i leśnictwie do przygotowywania lub uprawy gleby

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Paweł Krygowski NIVA-TOP

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6821781384

4.3.3.)Ulica

Zagaje Smrokowskie

4.3.4.)Miejscowość

Słomniki

4.3.5.)Kod pocztowy

32-090

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

201720,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00271035/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

210720,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

16000000-5Maszyny rolnicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
713 654 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
231 196 zł1 357 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 126 177 zł
Źródło próbki
CPV 16000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
231 196 zł
Mediana
713 654 zł
Górny kwartyl
1 357 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Józefa Piłsudskiego w Okszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Okszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 16000000-5 (Maszyny rolnicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.