Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

WYMIANA SUWNICY Q=3,5 T W BUDYNKU 20 W KNW PRZY UL. ŁĘCZYCKIEJ W ELBLĄGU.

Zamawiający 21 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „WYMIANA SUWNICY Q=3,5 T W BUDYNKU 20 W KNW PRZY UL. ŁĘCZYCKIEJ W ELBLĄGU”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 21 Wojskowy Oddział GospodarczyElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 9 lipca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 281385396

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kwiatkowskiego 15

1.4.2.)Miejscowość

Elbląg

1.4.3.)Kod pocztowy

82-300

1.4.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

21wog@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://21wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


21 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00333081

2.2.)Data ogłoszenia

2026-07-09

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00320169

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-07-13 08:00 Po zmianie: 2026-07-15 08:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-07-13 08:30 Po zmianie: 2026-07-15 08:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-08-11 Po zmianie: 2026-08-13

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

21 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.