Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
473 000 zł
Umowa zawarta
8 lipca 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 473 000 zł – 673 353 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%b. Samodzielna realizacja kluczowych elementów (części) zamówienia10%c. Gwarancja jakości i serwis posprzedażny30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi leśnej nr 8 (nr inw. 220/147) w Leśnictwie Bogusza

Zamawiający Nadleśnictwo Nawojowa (Nawojowa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi leśnej nr 8 (nr inw. 220/147) w Leśnictwie Bogusza”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe LIMDROG Sp. z o.o. Wartość umowy: 473 000 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo NawojowaNawojowa, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 9 lipca 2026
Wartość umowy
473 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 maja 2026

    Termin ofert: 15 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 lipca 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe LIMDROG Sp. z o.o. (Limanowa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 472 999,99 zł (umowę zawarto 8 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 472 999,99 zł do 673 352,92 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO NAWOJOWA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350545688

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lipowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Nawojowa

1.5.3.)Kod pocztowy

33-335

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

nawojowa@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nawojowa.krakow.lasy.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1318116

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont drogi leśnej nr 8 (nr inw. 220/147) w Leśnictwie Bogusza

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e3133653-8c90-473a-811b-6b879ddb2b26

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332518

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00084970/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Remont drogi leśnej nr 8 w leśnictwie Bogusza (nr inw. 220/147)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00266572

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.2.3.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

707470,49 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi leśnej nr 8 (nr inw. 220/147) w Leśnictwie Bogusza.
Remont dotyczy istniejącego śladu drogi oraz miejscami teren znajdujący się w bliskim sąsiedztwie w przypadku wykonania remontu poboczy i utwardzeń (zjazdy) koniecznych w celu bezpiecznego i funkcjonalnego poruszania się po drodze pojazdów. Roboty remontowe obejmują nawierzchnię drogi leśnej o szerokości średniej 3,5 m z obustronnymi poboczami z kruszywa o szerokości min. 0,5m. Nie przewiduje się frezowania istniejącej nawierzchni i wykorzystanie jej jako element podbudowy po wcześniejszym skropieniu emulsją bitumiczną.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (zakresu prac wchodzących w skład zamówienia) został zawarty w załączniku nr 1 do SWZ na który składają się:
a. Projekt budowlany,
b. Projekt wykonawczy,
c. STWIOR,
d. Przedmiar robót.
Szczegółowe informacje znajdują się w rozdz. III SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45232452-5 - Roboty odwadniające

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

472999,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

673352,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

472999,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe LIMDROG Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7371878261

7.3.3)Ulica

Matki Boskiej Bolesnej 87

7.3.4)Miejscowość

Limanowa

7.3.5)Kod pocztowy

34-600

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

472999,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
551 722 zł
Próbka: 1588 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 828 171 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 594 915 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
551 722 zł
Górny kwartyl
1 828 171 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Nawojowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nawojowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 473 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Drogowo - Mostowe LIMDROG Sp. z o.o. (Limanowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.