Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
967 756 zł
Umowa zawarta
1 lipca 2026
Okres realizacji
od 1 lipca 2026 do 30 czerwca 2029
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa implantów artroskopowych.

Zamawiający Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Im.dr.józefa Psarskiego w Ostrołęce (Ostrołęka, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa implantów artroskopowych”, wybierając ofertę wykonawcy Arthrex Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 967 756 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
967 756 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Arthrex Polska Sp. z o.o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 967 755,71 zł (umowę zawarto 1 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2026 r. do 30 czerwca 2029 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail