Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 9 częściach9 części
Łączna wartość umów
260 283 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Adamowo-Stara Dąbrowa – Gościeszyn – Błocko przy drodze powiatowej 3807P (odcinek Stara Dąbrowa – Gościeszyn). Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    12 300 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Adamowo-Stara Dąbrowa – Gościeszyn – Błocko przy drodze powiatowej 3807P (odcinek Gościeszyn – Błocko). Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    24 900 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Wroniawy – Nowa Dąbrowa - Stara Dąbrowa przy drodze powiatowej 3808P Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    45 387 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Przemęt-granica powiatu (Kościańskiego) przy drodze powiatowej 3820P (odcinek Przemęt – Sączkowo). Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    14 760 zł
    6 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 5Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Przemęt - granica powiatu (Kościańskiego) przy drodze powiatowej 3820P (odcinek Sączkowo – Bucz). Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    19 530 zł
    5 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Przemęt- granica powiatu (Kościańskiego) przy drodze powiatowej 3820P (odcinek Popowo Stare - granica powiatu). Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    29 889 zł
    6 ofert
  7. Umowa zawarta
    Część 7Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Osłonin – Radomierz przy drodze powiatowej 3821P. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    34 428 zł
    6 ofert
  8. Umowa zawarta
    Część 8Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Chobienice – Zbąszyń przy drodze powiatowej 2727P. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    24 477 zł
    5 ofert
  9. Umowa zawarta
    Część 9Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Siedlec – Reklin – Stara Tuchorza przy drodze powiatowej 3799P Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ
    Wartość umowy
    54 612 zł
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
49 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie dodatkowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rozwój zrównoważonej mobilności w powiecie wolsztyńskim poprzez budowę infrastruktury rowerowej – Nadzór inwestorski

Zamawiający Powiat Wolsztyński (Wolsztyn, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozwój zrównoważonej mobilności w powiecie wolsztyńskim poprzez budowę infrastruktury…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 260 283 zł. Złożono 49 ofert.

Zamawiający: Powiat WolsztyńskiWolsztyn, Wielkopolskie (powiat Wolsztyński →)opublikowano 8 lipca 2026
Łączna wartość umów
260 283 zł
Liczba ofert
49 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 maja 2026

    Termin ofert: 19 maja 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    08 lipca 2026

    6 ofert3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: PAXBUD INVEST Sp. z o.o. (części 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8); Projektowanie Dróg i Ulic Andrzej Włodarczak (część 6); MS-DROG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (część 9).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 260 282,64 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 49 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT WOLSZTYŃSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 411561571

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. 5 Stycznia 5

1.5.2.)Miejscowość

Wolsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

64-200

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL417 - Leszczyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

inwestycje@powiatwolsztyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatwolsztyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a2719cfe-b30d-43db-828e-631729b16bc2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rozwój zrównoważonej mobilności w powiecie wolsztyńskim poprzez budowę infrastruktury rowerowej – Nadzór inwestorski

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a2719cfe-b30d-43db-828e-631729b16bc2

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00331406

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00075733/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Rozwój zrównoważonej mobilności w powiecie wolsztyńskim poprzez budowę infrastruktury rowerowej – Nadzór inwestorski

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Rozwój zrównoważonej mobilności w powiecie wolsztyńskim poprzez budowę infrastruktury rowerowej”, nr FEWP.03.01-IZ.00-0007/25-00 w ramach: Priorytetu 03 „Fundusze europejskie dla zrównoważonej mobilności miejskiej w Wielkopolsce”, Działania 03.01 „Rozwój zrównoważonej mobilności miejskiej”, Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00238195

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ID.272.53.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

348715,52 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Adamowo-Stara Dąbrowa – Gościeszyn – Błocko przy drodze powiatowej 3807P (odcinek Stara Dąbrowa – Gościeszyn).
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

13501,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Adamowo-Stara Dąbrowa – Gościeszyn – Błocko przy drodze powiatowej 3807P (odcinek Gościeszyn – Błocko).
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

43708,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 - Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Wroniawy – Nowa Dąbrowa - Stara Dąbrowa przy drodze powiatowej 3808P
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

61505,83 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 – Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Przemęt-granica powiatu (Kościańskiego)
przy drodze powiatowej 3820P (odcinek Przemęt – Sączkowo).
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

33047,76 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Przemęt - granica powiatu (Kościańskiego)
przy drodze powiatowej 3820P (odcinek Sączkowo – Bucz).
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

40882,86 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 – Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Przemęt- granica powiatu (Kościańskiego)
przy drodze powiatowej 3820P (odcinek Popowo Stare - granica powiatu).
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

27353,27 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 – Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Osłonin – Radomierz przy drodze
powiatowej 3821P.
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

53722,12 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8 – Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Chobienice – Zbąszyń przy drodze
powiatowej 2727P.
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.5.)Wartość części

33473,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 9 – Nadzór nad Budową ścieżki rowerowej Siedlec – Reklin – Stara Tuchorza przy drodze powiatowej 3799P
Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia zawiera SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.5.)Wartość części

121723,85 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

12300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20664,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

12300,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAXBUD INVEST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6060096171

7.3.4)Miejscowość

Bogdanowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

12300,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAXBUD INVEST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6060096171

7.3.4)Miejscowość

Bogdanowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

45387,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

77400,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

45387,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAXBUD INVEST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6060096171

7.3.4)Miejscowość

Bogdanowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

45387,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

19 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14760,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35670,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14760,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAXBUD INVEST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6060096171

7.3.4)Miejscowość

Bogdanowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14760,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19529,94 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45018,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19529,94 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAXBUD INVEST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6060096171

7.3.4)Miejscowość

Bogdanowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19529,94 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29889,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

33948,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29889,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Projektowanie Dróg i Ulic Andrzej Włodarczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6971098476

7.3.4)Miejscowość

Wschowa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29889,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34427,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72447,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34427,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAXBUD INVEST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6060096171

7.3.4)Miejscowość

Bogdanowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34427,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

19 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

24477,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

43665,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24477,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PAXBUD INVEST Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6060096171

7.3.4)Miejscowość

Bogdanowo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24477,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 miesiące

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54612,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55369,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54612,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MS-DROG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9231746081

7.3.4)Miejscowość

Wolsztyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54612,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

19 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
177 977 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
45 195 zł343 782 zł
Rozstęp międzykwartylowy
298 587 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
45 195 zł
Mediana
177 977 zł
Górny kwartyl
343 782 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Wolsztyński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wolsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 260 283 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PAXBUD INVEST Sp. z o.o. (Bogdanowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.