Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zak i dost Sprz Med w ramach proj pn. "Wzm pot leczenia chorób sercowo-naczyniowych w Klin Szpit Wojew im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie" w ramach KPO i Zw. Odporności" realiz w ramach KPO i Zw Odp

Zamawiający Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zak i dost Sprz Med w ramach proj pn. "Wzm pot leczenia chorób sercowo-naczyniowych w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

52 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    07 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    08 lipca 2026

  15. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    08 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    09 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    09 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    09 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    09 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    31 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    31 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    31 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    31 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    31 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    31 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    31 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wykonanie umowy

    04 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  47. Wykonanie umowy

    04 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  48. Wykonanie umowy

    04 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  49. Wykonanie umowy

    04 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  50. Wykonanie umowy

    05 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  51. Wykonanie umowy

    05 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  52. Wykonanie umowy

    05 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690697529

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Lwowska 60

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-301

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.7.)Numer telefonu

17 86 64 701

1.4.8.)Numer faksu

17 86 64 702

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@szpital2.rzeszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpital2.rzeszow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00330538

2.2.)Data ogłoszenia

2026-07-08

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00330479

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.2.Termin wykonania umowy Przed zmianą

2026-06-06 Po zmianie: 2026-06-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kliniczny Szpital Wojewódzki im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.