Zakup wyposażenia medycznego i niemedycznego na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego w Lubaniu – powtórka 2 (ZP/14/2026_Część_7)
Zamawiający Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o. (Lubań, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup wyposażenia medycznego i niemedycznego na potrzeby Zakładu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
15 wpisów- Ogłoszenie
29 maja 2026
Termin ofert: 10 czerwca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
05 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
01 lipca 2026
3 oferty8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 lipca 2026
- Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
08 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Sp. z o.o. |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 231190020 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Zawidowska 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lubań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-800 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL515 - Jeleniogórski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 75/7213787 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@lcm-luban.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.lcm-luban.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-320780d4-62c4-46a1-a98a-eb8b15d94c04 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00330329 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00268619 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | „Modernizacja infrastruktury i doposażenie Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w celu zwiększenia bazy łóżkowej oraz podniesienia jakości świadczonych usług w NZOZ Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu" |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Zakup wyposażenia medycznego i niemedycznego na potrzeby Zakładu Opiekuńczo-Pielęgnacyjnego w Lubaniu – powtórka 2 (ZP/14/2026_Część_7) |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Fotel z funkcją masażu -zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w Załączniku nr 2 do SWZ w zakresie Części Nr 7 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-06-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2026-06-29 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | LUKRUM Kamil Bielecki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP 5811971183 |
| 4.3.3.) | Ulica | Śliwkowa 5 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Bądki |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 82-520 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 12300,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00316704/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-29 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 12300,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.