ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

"Budowa hali garażowo-magazynowej - Etap I"

Zamawiający KOMENDA POWIATOWA PSP w Sulęcinie (Sulęcin, Lubuskie) prowadził postępowanie „Budowa hali garażowo-magazynowej - Etap I”. Termin składania ofert minął 22 lipca 2026, 10:00. Planowany budżet: 1 599 096 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
1 599 096 zł
Wadium
Brak
Termin składania ofert
22 lipca 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    03 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest realizacja I etapu robót budowlanych dla zadania pn. Budowa hali garażowo-magazynowej w Sulęcinie, w jednym postępowaniu bez części.

  • 2

    ZakresZamówienie obejmuje roboty przygotowawcze, ziemne i budowę hali magazynowej, a wartość zamówienia wynosi 1 599 096,37 zł.

  • 3

    ZakresZamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania, jeśli środki publiczne nie zostaną przyznane, a szczegółowe zmiany umowy są opisane w paragrafie 20 projektu umowy.

  • 4

    RyzykoWadium jest wymagane, podobnie jak zabezpieczenie należytego wykonania umowy, co zwiększa koszt wejścia do postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA POWIATOWA PSP w Sulęcinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210467050

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

E.Plater 8

1.5.2.)Miejscowość

Sulęcin

1.5.3.)Kod pocztowy

69-200

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@straz.sulecin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.straz.gorzow.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Budowa hali garażowo-magazynowej - Etap I"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-87ad444a-eaa9-4ed6-9666-59a5102b9419

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00328627

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00177308/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Budowa hali garażowo-magazynowej I etap

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/straz_sulecin

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/pn/straz_sulecin

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Niezbędne informację określa rozdział XVI SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

PT.2370.2.2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.5.)Wartość zamówienia

1599096,37 PLN

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem Umowy jest realizacja I etapu robót budowlanych objętych zadaniem inwestycyjnym pn. „Budowa hali garażowo-magazynowej” - zwanego dalej „zadaniem inwestycyjnym”.

4.2.6.)Główny kod CPV

45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

gwarancja

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 1

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Warunki udziału w postępowaniu omawia rozdział XII SWZ

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

Wykaz podmiotowych środków dowodowych określa rozdział XV SWZ.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium

Wadium wnosi się przed upływem składania ofert i utrzymuje nieprzerwanie do dnia upływu terminu związania ofertą. Wszystkie informacje przedstawione zostały w rozdziale XVIII SWZ.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Tak

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały w "Projektowanych postanowieniach umowy" §20.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-07-22 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/pn/straz_sulecin

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-07-22 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45213221-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
442 128 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
235 443 zł1 603 108 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 367 665 zł
Źródło próbki
CPV 45213· kategoria CPV (5 cyfr)
Ten
Dolny kwartyl
235 443 zł
Mediana
442 128 zł
Górny kwartyl
1 603 108 zł
Ten przetarg (1 599 096 zł) znajduje się w typowym zakresie (Q1–Q3).
Budżet mieści się w środkowych 50% podobnych zamówień. Dobry punkt odniesienia do wyceny oferty. +262% względem mediany.
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 22.07.2026, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
KOMENDA POWIATOWA PSP w Sulęcinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sulęcin.
Szacunkowa wartość zamówienia wynosi 1 599 096 zł. To kwota bez VAT, służąca m.in. do ustalenia właściwej procedury (krajowa/unijna).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45213221-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.