„Wyposażenie Żłobka w Tuchowie w meble ze stali nierdzewnej oraz sprzęt gastronomiczny i AGD – dostawa i montaż”
Zamawiający Gmina Tuchów (Tuchów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wyposażenie Żłobka w Tuchowie w meble ze stali nierdzewnej oraz sprzęt gastronomiczny i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=746, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
16 kwietnia 2026
Termin ofert: 24 kwietnia 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
13 maja 2026
5 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 lipca 2026
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA TUCHÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851661168 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tuchów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 33-170 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL217 - Tarnowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 14 65 25 474 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | um@tuchow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.tuchow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-f18270c3-0e79-4fee-912d-e745be964f7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00328265 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00201595 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Wyposażenie Żłobka w Tuchowie w meble ze stali nierdzewnej oraz sprzęt gastronomiczny i AGD – dostawa i montaż” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dotycząca zadania pn. „Wyposażenie Żłobka w Tuchowie w meble ze stali nierdzewnej oraz sprzęt gastronomiczny i AGD – dostawa i montaż”. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni 38311000-8 - Wagi elektroniczne i akcesoria 34911100-7 - Wózki 44410000-7 - Artykuły łazienkowe i kuchenne 39711100-0 - Chłodziarki i zamrażarki 39141300-5 - Szafy 39121200-8 - Stoły 39112000-0 - Krzesła 39141100-3 - Regały 39314000-6 - Przemysłowy sprzęt kuchenny 39221000-7 - Sprzęt kuchenny 39713100-4 - Zmywarki do naczyń 39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-05-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 50 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Optimal Gastro Sp. z o.o |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 5170419002 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Miłocińska 17 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 35-232 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 292740,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00242346/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-25 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 2 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | na podstawie przepisu art. 455 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2021 r., Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320, ze zm.) w związku z postanowieniami §10 ust.1 oraz §12 ust.5 Umowy, Strony wprowadziły do Umowy zmiany. |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | W ramach przedmiotu Umowy Wykonawca zrealizował dostawy zamienne i dodatkowe wyspecyfikowane w Protokole konieczności z dnia 10.06.2026 r. (Załącznik Nr 1 do Aneksu). Z tytułu wykonania dodatkowych dostaw wynagrodzenie umowne Wykonawcy uległo zwiększeniu o kwotę brutto: 3 923,70 zł (słownie: trzy tysiące dziewięćset dwadzieścia trzy złote 70/100). |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 3923,70 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 296663,70 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →