Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

Oferty w postępowaniu
0 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa transportowa samochodem dostawczym typu „izoterma” – samochód z kierowcą

Zamawiający Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Usługa transportowa samochodem dostawczym typu „izoterma” – samochód z kierowcą”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 274 788 zł
Liczba ofert
0 ofert
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 0 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL UNIWERSYTECKI NR 1 IM. DR. A. JURASZA W BYDGOSZCZY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001126074

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Marii Curie Skłodowskiej 9

1.5.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.5.3.)Kod pocztowy

85-094

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

M.ZDZIEBLOWSKA@JURASZA.PL

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jurasza.umk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jurasza.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/520165

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa transportowa samochodem dostawczym typu „izoterma” – samochód z kierowcą

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4de16fdc-2153-4be0-9363-6f70c12e7b71

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00327386

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00212042/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Usługa transportowa samochodem dostawczym typu ,,Izoterma”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00307302

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

NLZ.2026.271.51

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje usługę specjalistycznego transportu drogowego samochodem dostawczym typu „izoterma” mieszaniny żywieniowej/sprzętu jednorazowego/środków opatrunkowych z Apteki Szpitalnej do domów pacjentów pod wskazane adresy na terenie województw kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego oraz warmińsko-mazurskiego z możliwością rozszerzenia o inne województwa według harmonogramu dostaw opracowanego przez Aptekę Szpitalną.
2. Przedmiot zamówienia nie został podzielony na części.
Uzasadnienie:
Zamawiający odstąpił od podziału zamówienia na części z następujących powodów:
Przedmiot zamówienia stanowi integralną całość organizacyjną i funkcjonalną. Efektywna realizacja wymaga stałej dyspozycyjności jednego kierowcy oraz jednego dedykowanego pojazdu typu „izoterma”. Podział zamówienia między kilku wykonawców wywołałby poważne trudności koordynacyjne. Zwiększyłby ryzyko opóźnień, rozmycia odpowiedzialności za stan ładunku oraz naruszenia rygorystycznych warunków transportu izotermicznego. Powierzenie zadań wielu podmiotom wygenerowałoby nadmierne koszty administracyjne oraz skomplikowało nadzór i rozliczanie usług. Rezygnacja z podziału na części nie ogranicza dostępu do rynku. Formuła zamówienia pozwala na szeroki udział wykonawców zdolnych do kompleksowej obsługi tego typu zleceń. W ocenie Zamawiającego realizacja umowy przez jednego wykonawcę jest jedynym sposobem na zagwarantowanie nieprzerwanych, terminowych i spójnych jakościowo dostaw.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

w przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Dr. A. Jurasza w Bydgoszczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.