ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” C3.1.1 „Cyberbezpieczeństwo – CyberPL” finansowanego z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.

Zamawiający "zakład Wodociągów i Kanalizacji" Sp. z o.o. w Złocieńcu (Złocieniec, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczne Wodociągi” C3.1.1…”. Termin składania ofert minął 21 lipca 2026, 12:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 615 375 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
21 lipca 2026, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena100%Cena90%Przyjmowanie możliwości wykonania zamówienia poza godzinami 8.00 -17.00 tj. przez całą dob10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 12:00
  2. Wynik: wybrano wykonawców

    19 sierpnia 2026

    1 oferta2 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu Cyberbezpieczne Wodociągi, podzielona na trzy części obejmujące serwery i urządzenia sieciowe, szkolenia oraz wdrożenie systemu monitorowania sieci przemysłowej.

  • 2

    ZakresCzęść 1 obejmuje m.in. dwa serwery, serwer kopii zapasowych, macierz, NAS, UPS-y, UTM, urządzenia sieciowe VLAN i 30 tokenów sprzętowych, a część 2 obejmuje testy, szkolenia, wsparcie wdrożeniowe i dokumentację SZBI.

  • 3

    Zakresczęści 1 wymagane są co najmniej dwie dostawy sprzętu informatycznego z serwerami i przełącznikami sieciowymi o wartości minimum 300 000 zł brutto każda, a dla części 2 i 3 wskazano certyfikaty personelu, w tym ITIL, SC-900, OSCP, OSCE i SEE.

  • 4

    ZakresCzęść 3 polega na dostawie i wdrożeniu systemu monitorowania sieci przemysłowej, a realizacja trwa 50 dni; dla części 1 termin wynosi 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail