Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
160 900 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Izolacja przeciwwilgociowa ścian fundamentowych na budynku przy ul. Dąbrówki 25
    Wartość umowy
    66 000 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Izolacja przeciwwilgociowa ścian fundamentowych na budynku przy ul. Piłsudskiego 20B
    Wartość umowy
    94 900 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%wysokość kary umownej za każdy dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy (K)20%okres rękojmi i gwarancji (G)20%Koszt60%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach mieszkalnych przy ul. Dąbrówki 25 oraz ul. Piłsudskiego 20B w Szczecinie, w podziale na 2 części

Zamawiający Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 160 900 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Zarząd Budynków i Lokali KomunalnychSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 7 lipca 2026
Łączna wartość umów
160 900 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 czerwca 2026

    Termin ofert: 18 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    07 lipca 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Ogólnobudowlany - Handel Prefabud IX Piotr Jóźwiak (część 1); Complex Plus Cezary Chuchra (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 160 900,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321243470

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mariacka 25

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-546

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.)Numer telefonu

91 4886 346

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

borek@zbilk.szczecin.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zbilk.szczecin.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https:// platformazakupowa.pl/pn/zbilk_szczecin

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej wraz z robotami towarzyszącymi w budynkach mieszkalnych przy ul. Dąbrówki 25 oraz ul. Piłsudskiego 20B w Szczecinie, w podziale na 2 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5bbb7811-6ab0-4e0d-866c-6869cb1081c7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00326265

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00036416/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.25 Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej w budynkach należących do zasobu ZBiLK

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00274387

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZBiLK.DZP.261.42.TP.2026.EBo

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

158090,02 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.)Wartość części

68357,28 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.5.)Wartość części

89732,74 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88041,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Zakład Ogólnobudowlany - Handel Prefabud IX Piotr Jóźwiak

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Tomasz Jóźwiak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8521028695

7.3.3)Ulica

Bukowa 24

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-024

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

94900,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

137023,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

94900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Complex Plus Cezary Chuchra

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8512207530

7.3.3)Ulica

Kaliny 8

7.3.4)Miejscowość

Mierzyn

7.3.5)Kod pocztowy

72-006

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

94900,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1599 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 063 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 591 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 063 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 160 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Ogólnobudowlany - Handel Prefabud IX Piotr Jóźwiak (Szczecin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.