ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa naprawy okresowej według poziomu utrzymania P4 lokomotyw spalinowych LS-160, WLs-40, LS-180

Zamawiający 1 Regionalna Baza Logistyczna (Wałcz, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Usługa naprawy okresowej według poziomu utrzymania P4 lokomotyw spalinowych LS-160,…”. Termin składania ofert minął 28 lipca 2026, 08:30. Wadium: 8397 zł.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 234 417 zł
Wadium
8397 zł
Termin składania ofert
28 lipca 2026, 08:30
Zakończone
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Okres gwarancji30%Aspekt społeczny - zatrudnianie żołnierza obrony terytorialnej (OT) lub żołnierza aktywnej10%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    06 lipca 2026

    Termin ofert: 28 lipca 2026 08:30
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    28 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy okresowej P4 lokomotyw spalinowych WLs-40, LS-160 i LS-180 w trzech częściach.

  • 2

    RyzykoKryteria obejmują cenę, okres gwarancji i aspekt społeczny, przy czym gwarancja ma wagę 30% i może istotnie przesuwać wynik.

  • 3

    ZakresPostępowanie dopuszcza składanie ofert na wszystkie części, a dla każdej części przewidziano realizację w 80 dni oraz obowiązkową wizję lokalną przed złożeniem oferty.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie wraca cyklicznie, podobne postępowania tego zamawiającego pojawiały się już w latach 2024 i 2025. Ostatnią rozstrzygniętą edycję (2025) wygrał Firma "PAT - POL" Sławomir Rybacki.
  • Konkurencja u tego zamawiającego jest niewielka: średnio 2,2 oferty na postępowanie przy 127 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat, a 47% z nich miało jednego oferenta (w kraju: 32%).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail