Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
189 000 zł
Umowa zawarta
23 czerwca 2026
Okres realizacji
do 30 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 189 000 zł – 243 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt60%Długość okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup autobusu dla osób niepełnosprawnych na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Olszowcu

Zamawiający Stowarzyszenie Centrum Wspierania Inicjatyw (Olszowiec, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup autobusu dla osób niepełnosprawnych na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w…”, wybierając ofertę wykonawcy GREEN WAY. Cena wybranej oferty: 189 000 zł. Złożono 3 oferty.

Cena wybranej oferty
189 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GREEN WAY (Makówka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 189 000,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 189 000,00 zł do 243 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 lipca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail