Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
206 371 zł
Umowa zawarta
6 lipca 2026
Okres realizacji
od 1 stycznia 2027 do 1 stycznia 2028
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 206 371 zł – 209 392 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Procent zakupionego paliwa gazowego przed podpisaniem umowy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAOPATRZENIE OBIEKTÓW POMORSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO W LUBANIU W PALIWO GAZOWE NA ROK 2027

Zamawiający Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu (Lubań, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ZAOPATRZENIE OBIEKTÓW POMORSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO W LUBANIU W PALIWO GAZOWE…”, wybierając ofertę wykonawcy myOrlen Sp. z o. o. Cena wybranej oferty: 206 371 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w LubaniuLubań, Pomorskieopublikowano 6 lipca 2026
Cena wybranej oferty
206 371 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 maja 2026

    Termin ofert: 9 czerwca 2026 14:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 lipca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy myOrlen Sp. z o. o. (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 206 371,43 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 206 371,43 zł do 209 392,34 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2027 r. do 1 stycznia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

POMORSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO W LUBANIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 003003186

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Maderskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Lubań

1.5.3.)Kod pocztowy

83-422

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@podr.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.podr.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/preda

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


doradztwo rolnicze

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZAOPATRZENIE OBIEKTÓW POMORSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO W LUBANIU W PALIWO GAZOWE NA ROK 2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-120b4d8c-cdd0-452f-8583-202443b1d678

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00324970

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00260845

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

206371,43 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZAOPATRZENIE OBIEKTÓW POMORSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO W LUBANIU W PALIWO GAZOWE NA ROK 2027
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa paliwa gazowego i świadczenie usługi dystrybucji paliwa gazowego w ramach umowy kompleksowej do punktów poboru wskazanych w Załączniku nr 1a do SWZ – wykaz punktów poboru gazu.

4.5.3.)Główny kod CPV

09123000-7 - Gaz ziemny

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

206371,43 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

209392,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

206371,43 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

myOrlen Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272706082

7.3.3)Ulica

Jana Kazimierza 3

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

01-248

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

253836,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2027-01-01 do 2028-01-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09123000-7Gaz ziemny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
781 179 zł
Próbka: 55 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
315 000 zł2 302 389 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 987 389 zł
Źródło próbki
CPV 09123000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
315 000 zł
Mediana
781 179 zł
Górny kwartyl
2 302 389 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 206 371 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09123000-7 (Gaz ziemny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: myOrlen Sp. z o. o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.