Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
299 877 zł
Umowa zawarta
30 stycznia 2026
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas rozpoczęcia akcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG W SEZONIE ZIMOWYM 2026

Zamawiający Gmina Ciężkowice (Ciężkowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG W SEZONIE ZIMOWYM 2026”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane „KOMBUD“ Spółka z o.o. Wartość umowy: 299 877 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina CiężkowiceCiężkowice, Małopolskie (powiat Tarnowski →)opublikowano 6 lipca 2026
Wartość umowy
299 877 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane „KOMBUD“ Spółka z o.o. (Ciężkowice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 299 877,12 zł (umowę zawarto 30 stycznia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail