Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
6 089 681 zł
Umowa zawarta
3 lipca 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 6 089 681 zł – 8 515 000 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji przedmiotu zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego Magazynu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej wraz ze schronem klasy S-1 przy ulicy Józefa Wybickiego 1 w Malborku

Zamawiający Powiat Malborski (Malbork, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na budowie Powiatowego…”, wybierając ofertę wykonawcy Pekabex BET S.A. Wartość umowy: 6 089 681 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat MalborskiMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 6 lipca 2026
Wartość umowy
6 089 681 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Pekabex BET S.A. (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 6 089 680,76 zł (umowę zawarto 3 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 6 089 680,76 zł do 8 515 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail