Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
250 612 zł
Umowa zawarta
29 czerwca 2026
Okres realizacji
do 31 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 250 612 zł – 367 770 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi za wady na przedmiot zamówienia30%Wysokość kary umownej za każdy rozpoczęty dzień zwłoki w wykonaniu przedmiotu umowy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 12 w Katowicach

Zamawiający Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 12 Katowice (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 12 w Katowicach”, wybierając ofertę wykonawcy ”ELMUR” Sp. z o.o. Wartość umowy: 250 612 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 12 KatowiceKatowice, Śląskieopublikowano 3 lipca 2026
Wartość umowy
250 612 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 maja 2026

    Termin ofert: 11 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 lipca 2026

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ”ELMUR” Sp. z o.o. (Mikołów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 250 611,93 zł (umowę zawarto 29 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 250 611,93 zł do 367 770,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 12 Katowice

1.3.)Oddział zamawiającego

ZSP12 Katowice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384110136

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wiosny ludów

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-374

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.7.)Numer telefonu

32 256 82 76

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

szpod42@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://zsp12katowice.szkolnastrona.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/cuw_katowice

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 12 w Katowicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7bf92e80-e6a0-4985-968d-6b672227c9a9

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323082

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00080787/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Remont sali gimnastycznej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00258990

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/378/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowy remont sali gimnastycznej wraz z zapleczem technicznym i instalacjami.

Zakres prac obejmuje w szczególności:

1. Prace demontażowe i przygotowawcze: demontaż starego wyposażenia sportowego, całkowite rozebranie istniejącej nawierzchni podłogowej (posadzki, deskowania, legarów), skucie zniszczonych tynków, usunięcie starych powłok malarskich, likwidacja zacieków oraz odgrzybienie ścian.
2. Wykonanie nowej podłogi sportowej: wyrównanie podłoża (warstwa niwelująca), wykonanie izolacji przeciwwilgociowej, montaż elastycznej, legarowanej konstrukcji nośnej z rusztu drewnianego i płyt wiórowych oraz ułożenie nawierzchni użytkowej z wykładziny PCV wraz z listwami wentylacyjnymi i malowaniem linii pól gry.
3. Prace wykończeniowe ścian i stropów: wykonanie nowych tynków kat. III, gładzi gipsowych oraz dwukrotne malowanie powierzchni farbami lateksowymi; montaż nowej stolarki drzwiowej wewnętrznej w ościeżnicach stalowych.
4. Dostawa i montaż wyposażenia sportowego: montaż systemowych mocowań i kompletnego zestawu do siatkówki, montaż płaskich bramek ściennych oraz siatek ochronnych (piłkochwytów) na okna.
5. Roboty instalacyjne (Elektryka i LAN): demontaż starych punktów świetlnych i osprzętu, dostawa i montaż nowych opraw oświetleniowych LED (w tym awaryjnych) odpornych na uderzenia, doposażenie tablicy rozdzielczej T2, wykonanie instalacji pod dzwonek oraz punkt dostępowy LAN, a także wykonanie pomiarów elektrycznych potwierdzonych protokołami.
6. Prace porządkowe: sukcesywny wywóz i legalna utylizacja gruzu oraz wszelkich odpadów powstałych w trakcie prac.
7. Całość zamówienia wieńczą niezbędne pomiary instalacji elektrycznej oraz natężenia oświetlenia, potwierdzone stosownymi protokołami. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia prac w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowników obiektu oraz do utylizacji materiałów z demontażu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Dokumentacji projektowej będącej załącznikiem nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45410000-4 - Tynkowanie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250611,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

367770,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

250611,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

”ELMUR” Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 635-15-56-111

7.3.3)Ulica

Dolna 9A

7.3.4)Miejscowość

Mikołów

7.3.5)Kod pocztowy

43-195

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonanie podłogi sportowej wraz z wyposażeniem sportowym

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250611,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-08-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 12 Katowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 250 612 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ”ELMUR” Sp. z o.o. (Mikołów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.