Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
162 729 zł
Umowa zawarta
18 czerwca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 162 729 zł – 218 940 złodrzucone: 5
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Opracowanie koncepcji rekreacyjno-parkowego zagospodarowania terenu wraz z budową oranżerii w Ciechocinku (Ogrody Uzdrowiskowe Ciechocinek)”

Zamawiający Gmina Miejska Ciechocinek (Ciechocinek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie koncepcji rekreacyjno-parkowego zagospodarowania terenu wraz z budową…”, wybierając ofertę wykonawcy Green Cities Infrastructure sp. z o.o. Wartość umowy: 162 729 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
162 729 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Green Cities Infrastructure sp. z o.o. (Gdańsk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 162 729,00 zł (umowę zawarto 18 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 162 729,00 zł do 218 940,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIEJSKA CIECHOCINEK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866399

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mikołaja Kopernika 19

1.5.2.)Miejscowość

Ciechocinek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-720

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ratusz@ciechocinek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ciechocinek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fed5e3ab-9c2f-4644-b268-9ffd7f6d8741

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Opracowanie koncepcji rekreacyjno-parkowego zagospodarowania terenu wraz z budową oranżerii w Ciechocinku (Ogrody Uzdrowiskowe Ciechocinek)”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fed5e3ab-9c2f-4644-b268-9ffd7f6d8741

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00322635

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00206291

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BSR-ZP.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie w dwóch wariantach koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej w ramach zadania pn.: „Opracowanie koncepcji rekreacyjno-parkowego zagospodarowania terenu wraz z budową oranżerii w Ciechocinku (Ogrody Uzdrowiskowe Ciechocinek)”.
Zamawiający oczekuje, że Wykonawca opracuje dwa warianty koncepcji architektoniczno-funkcjonalnej, różniące się rozwiązaniami architektonicznymi, funkcjonalnymi, przestrzennymi i materiałowymi, w celu umożliwienia Zamawiającemu wyboru optymalnego rozwiązania do dalszego etapu projektowania, tj.: zróżnicowane układy funkcjonalno-użytkowe (rozmieszczenie pomieszczeń, funkcje wnętrz, układ ścian), bryła i forma budynku (kształt budynku, kształt dachu, usytuowanie na działce), stylistyka i estetyka (sposób wykończenia wnętrz, kolorystyka, materiały wykończeniowe, oświetlenie), rozwiązania techniczne (zastosowane technologie, instalacje, źródła ciepła).

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

162729 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

218940 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

162729 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Green Cities Infrastructure sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9571135123

7.3.3)Ulica

Jaśkowa Dolina 11b/3

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-252

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

162729 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 281 zł
Próbka: 102 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 730 zł462 729 zł
Rozstęp międzykwartylowy
302 999 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 730 zł
Mediana
259 281 zł
Górny kwartyl
462 729 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Ciechocinek prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ciechocinek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 162 729 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Green Cities Infrastructure sp. z o.o. (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.