Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający w dniu 24.06.2026 r. wszczął postępowanie. W dniu 02.07.2026 r. o godz. 10:00 upłynął termin na składanie ofert. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 PZP tj. nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. Uzasadnienie prawne: Unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 PZP tj. nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie - III

Zamawiający Zespół Szkół Technicznych nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie (Chorzów, Śląskie) opublikował wynik postępowania „Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Uzasadnienie faktyczne: Zamawiający w dniu 24.06.2026 r. wszczął postępowanie. W dniu 02.07.2026 r. o godz. 10:00 upłynął termin na składanie ofert. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na… Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół Technicznych nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000023886

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sportowa 23

1.5.2.)Miejscowość

Chorzów

1.5.3.)Kod pocztowy

41-506

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

korfantyszkoli@interia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zst1.edu.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8535b4c4-d24b-4109-b7ef-aad14e0779b7

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie - III

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8535b4c4-d24b-4109-b7ef-aad14e0779b7

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00321942

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00231146/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie realizowane jest w ramach dofinansowania z programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (Europejski Fundusz Społeczny+) dla Priorytetu FESL.06.00 – Fundusze Europejskie dla edukacji dla Działania: FESL.06.03 – Kształcenie zawodowe. Nazwa Projektu: „Korfanty szkoli swoich zawodowców”.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00306971

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów do Zespołu Szkół Technicznych nr 1 im. Wojciecha Korfantego w Chorzowie, ul. Sportowa 23, 41-506 Chorzów.
Szczegółowe informacje zostały zawarte w SWZ oraz załącznikach do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający w dniu 24.06.2026 r. wszczął postępowanie. W dniu 02.07.2026 r. o godz. 10:00 upłynął termin na składanie ofert. W wyznaczonym terminie nie wpłynęła żadna oferta. W związku
z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 PZP tj. nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.


Uzasadnienie prawne:
Unieważnienie postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 PZP tj. nie złożono żadnego wniosku
o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.