Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
77 789 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Oleje i tłuszcze Opis zawiera Zał. Nr 3 do SWZ
    Wartość umowy
    48 878 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Produkty mleczarskie Opis zawiera Zał. Nr 3 do SWZ
    Wartość umowy
    28 912 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy produktów mleczarskich i tłuszczy

Zamawiający Areszt Śledczy w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy produktów mleczarskich i tłuszczy”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 77 789 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Areszt Śledczy w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 3 lipca 2026
Łączna wartość umów
77 789 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 czerwca 2026

    Termin ofert: 25 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 lipca 2026

    4 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: OL-TRADE S.C. MICHAŁ OLEK, ŁUKASZ PAJĄK , DARIUSZ GORYCKI (część 1); SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 77 789,26 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ARESZT ŚLEDCZY W OPOLU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000599132

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Sądowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-033

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 775492269

1.5.8.)Numer faksu

774539741

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

aleksandra.urbaniak@sw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://sw.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://oisw-opole.ezamawiajacy.pl/pn/OISW-OPL/demand/298619/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy produktów mleczarskich i tłuszczy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97dcd2ee-8a9d-46a2-953e-5863d3c06068

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00321786

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00111784/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Sukcesywne dostawy nabiału i tłuszczy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00294393/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DKW.2232.5.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

88200 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Oleje i tłuszcze
Opis zawiera Zał. Nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.5.)Wartość części

465550 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Produkty mleczarskie
Opis zawiera Zał. Nr 3 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

4.5.5.)Wartość części

27535 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48877,5 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

67530,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48877,5 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OL-TRADE S.C. MICHAŁ OLEK, ŁUKASZ PAJĄK , DARIUSZ GORYCKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

945 217 06 91

7.3.3)Ulica

ul. Szafirowa 8 lok. 3

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-232

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48877,5 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-01 do 2026-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28911,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

45106,95 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28911,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA MLEKOVITA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

722 000 23 29

7.3.3)Ulica

ul. Ludowa 122

7.3.4)Miejscowość

Wysokie Mazowieckie

7.3.5)Kod pocztowy

18-200

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28911,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-01 do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Areszt Śledczy w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 77 789 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15400000-2 (Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OL-TRADE S.C. MICHAŁ OLEK, ŁUKASZ PAJĄK , DARIUSZ GORYCKI (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.