„Opracowanie dokumentacji technicznych w zakresie przebudowy i budowy dróg powiatowych Powiatu Siemiatyckiego”
Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Siemiatyczach (Siemiatycze, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji technicznych w zakresie przebudowy i budowy dróg powiatowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,7 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
20 marca 2024
Termin ofert: 28 marca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
15 kwietnia 2024
3 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 października 2024
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana umowy
27 marca 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
03 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 lipca 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 050667410 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. 11 Listopada 253 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Siemiatycze |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 17-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | podlaskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL842 - Łomżyński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 856552680 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 856552668 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@pzdsiemiatycze.org |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.pzdsiemiatycze.org |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-55f41222-e68d-11ee-9c02-ce2b643d361d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00321389 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-07-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00252375 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Opracowanie dokumentacji technicznych w zakresie przebudowy i budowy dróg powiatowych Powiatu Siemiatyckiego” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania 71354000-4 - Usługi sporządzania map 71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje 71246000-4 - Określenie i spisanie ilości do budowy 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-04-12 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 6 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | MS ROADWAY Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5214060953 |
| 4.3.3.) | Ulica | Świeradowska 47 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Warszawa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 02-662 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 146124,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00284310/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-06-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 185565,64 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Nie |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.