Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
222 513 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Pieczywo
    Piekarnia i Cukiernia "Małgorzatka" Iwona Zgłobień Sp. z o.o.· Lipsko
    Wartość umowy
    100 657 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Jajka kurze
    Podkarpackie Gospodarstwa Drobiarskie (,,OVO-RES" Sp. z o.o.)· Boguchwała
    Wartość umowy
    33 600 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Warzywa mrożone
    Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Prima Bąk Spółka Jawna· Mielec
    Wartość umowy
    31 794 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Ryby
    Widan Polska Sp. z o.o. Sp. K.· Przemyśl
    Wartość umowy
    56 462 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Artykuły spożywcze
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku (Leżajsk, Podkarpackie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 222 513 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
222 513 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Piekarnia i Cukiernia "Małgorzatka" Iwona Zgłobień Sp. z o.o. (część 1); Podkarpackie Gospodarstwa Drobiarskie (,,OVO-RES" Sp. z o.o.) (część 2); Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Prima Bąk Spółka Jawna (część 3); Widan Polska Sp. z o.o. Sp. K. (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 222 512,90 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W LEŻAJSKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000306650

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Leśna 22

1.5.2.)Miejscowość

Leżajsk

1.5.3.)Kod pocztowy

37-300

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@spzoz-lezajsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.spzoz-lezajsk.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3399ef24-6c01-4299-947e-d726631b6c0c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów spożywczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3399ef24-6c01-4299-947e-d726631b6c0c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00321338

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-07-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00058206/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.9 Dostawa artykułów spożywczych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00233775

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.261.1.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

375355 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pieczywo

4.5.3.)Główny kod CPV

15811000-6 - Pieczywo

4.5.5.)Wartość części

121800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Jajka kurze

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

37905,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Warzywa mrożone

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

34650,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Ryby

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

58800 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Artykuły spożywcze

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.5.)Wartość części

122200,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

100657,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

100657,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

100657,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piekarnia i Cukiernia "Małgorzatka" Iwona Zgłobień Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 543503539

7.3.3)Ulica

Spacerowa 45

7.3.4)Miejscowość

Lipsko

7.3.5)Kod pocztowy

27-300

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

100657,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

33600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

38640,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

33600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Podkarpackie Gospodarstwa Drobiarskie (,,OVO-RES" Sp. z o.o.)

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 691787097

7.3.3)Ulica

Kolejowa 16

7.3.4)Miejscowość

Boguchwała

7.3.5)Kod pocztowy

36-040

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

33600,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31794,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32966,33 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31794,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Prima Bąk Spółka Jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180983603

7.3.3)Ulica

Głowackiego 27

7.3.4)Miejscowość

Mielec

7.3.5)Kod pocztowy

39-300

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31794,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

56461,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

56461,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

56461,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Widan Polska Sp. z o.o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 021860918

7.3.3)Ulica

Jasińskiego 32e

7.3.4)Miejscowość

Przemyśl

7.3.5)Kod pocztowy

37-700

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-06-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

56461,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

11 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W toku badania i oceny ofert stwierdzono, że wszystkie złożone oferty są niezgodne z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia i podlegają odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15811000-6Pieczywo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
156 575 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
94 557 zł263 944 zł
Rozstęp międzykwartylowy
169 386 zł
Źródło próbki
CPV 15811· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
94 557 zł
Mediana
156 575 zł
Górny kwartyl
263 944 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Leżajsku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Leżajsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 222 513 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15811000-6 (Pieczywo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Piekarnia i Cukiernia "Małgorzatka" Iwona Zgłobień Sp. z o.o. (Lipsko). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.